СУСПІЛЬСТВО
Андрій Райкович: Температура у приміщеннях Кропивницького не повинна бути нижчою за 18 градусів
- Останнє оновлення: 05 листопада 2018
Сьогодні, 5 листопада, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович наголосив, що температура повітря у приміщеннях Кропивницького має становити не менше 18 градусів.
«Тепло повинно бути стабільним усюди. А не так, що у школі-інтернаті «Сокіл» – спека, а в інших закладах – холодно», – зазначив міський голова.
Також очільник міста наголосив на тому, що всі ремонтно-аварійні роботи тепломереж мають виконуватись якісно.
