СУСПІЛЬСТВО
Комунальники Кропивницького можуть отримати сезонні премії
- Останнє оновлення: 05 листопада 2018
У Кропивницькому опале листя комунальники мають складати у мішки. На це звернув увагу працівників КП «Благоустрій» та «Екостайл» міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради.

«Складати у мішки та виставляти на узбіччя дороги. Машини забиратимуть і ввозитимуть на спеціальний майданчик. Ми не палимо листя. Контролюйте, будь ласка, це питання», – сказав міський голова.
Він також запропонував увести сезонні премії для працівників, які задіяні у масовому прибиранні листя.
