23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Комунальники Кропивницького можуть отримати сезонні премії

СУСПІЛЬСТВО

Комунальники Кропивницького можуть отримати сезонні премії

У Кропивницькому опале листя комунальники мають складати у мішки. На це звернув увагу працівників КП «Благоустрій» та «Екостайл» міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради.

05 4

«Складати у мішки та виставляти на узбіччя дороги. Машини забиратимуть і ввозитимуть на спеціальний майданчик. Ми не палимо листя. Контролюйте, будь ласка, це питання», – сказав міський голова. 

Він також запропонував увести сезонні премії для працівників, які задіяні у масовому прибиранні листя.