СУСПІЛЬСТВО
Влада Кропивницького може покінчити з монополією компанії, яка займається вивозом сміття в місті
- Останнє оновлення: 05 листопада 2018
До міської ради Кропивницького протягом останніх тижнів постійно надходять скарги від квартальних голів міста щодо несвоєчасного вивозу сміття компанією «Екостайл».
Таку інформацію озвучили сьогодні, 5 листопада, під час апаратної наради.
Міський голова Андрій Райкович негайно відреагував на ситуацію.
«Якщо ви маєте монопольне право, то рівень вашої відповідальності збільшується в 10 раз. Не справляєтесь із завданнями – створимо вам конкуренцію. Ви запропонували програму і тому жодних нарікань у ваш бік чути не хочу. Останній раз попереджаю, потім будуть адміністративні дії. У мене є право розірвати наші домовленості й у відповідності до норм закону заключити угоди з іншими фірмами», – звернувся до представників «Екостайлу» очільник міста.
