СУСПІЛЬСТВО
Кропивничанин здобув срібну медаль у чемпіонаті України серед спортсменів з вадами слуху
- Останнє оновлення: 07 листопада 2018
Впродовж п’яти днів, з 1 по 5 листопада, у Києві проходив чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів із вадами слуху.

Про це повідомляє міська рада Кропивницького.
Представник відділення інваспорту КДЮСШ № 3 міської ради Кропивницького Олександр Костик завоював срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 метрів (вправа ГП-6).
