20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничанин Святослав Дузенко виграв в акції сучасний ноутбук

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничанин Святослав Дузенко виграв в акції сучасний ноутбук

Військовослужбовець Святослав Дузенко, зареєструвавшись в акції ПриватБанку, став одним із сотні переможців та отримав головний приз – сучасний ноутбук. 

IMG 0295

Акція “Back to school з Mastercard та ПриватБанком” проходила з 15 серпня по 30 вересня нинішнього року. Учасникам варто було лише зареєструватись на сайті та оплачувати всі покупки карткою ПриватБанку і міжнародної платіжної системи Masterсard. Участь в акції взяли понад 11 500 осіб. 

“Я зареєструвався в акції і зовсім забув. Коли мені зателефонували з ПриватБанку - не повірив. Дружина взагалі сказала, що такого не може бути і повірить, лише коли на власні очі побачить ноутбук. Під натиском недовірливих, вирішив перевірити, зайшов на сайт і загадав, що дійсно сам зареєструвався. А розраховувалися ми карткою у магазинах – збирали донечку до першого класу”, – розповідає пан Святослав. 

Визначення переможців акції проходило у два етапи – обирали окремо переможців серпня та вересня. Крім головного призу – сотні ноутбуків, учасники мали змогу виграти ще й 500 сертифікатів на суму 500 гривень у мережу спеціалізованих канцелярських магазинів AKVAREL. 

Переможцями першого етапу стали троє  жителів Кіровоградщини – Олександр Богачук і Олена Кочура з Кропивницького та Діна Дейнега з В.Виски. Усі троє виграли сертифікати. 

"Я ніколи не реєструвалась ні в яких акціях, бо не вірила, що можу щось виграти. Коли мені зателефонували і запропонували зареєструватись, я майже машинально дала згоду, і відразу ж забула про дзвінок, і про акцію. Дзвінок-повідомлення про перемогу навіть відразу і не сприйняла за правду. Тепер розповім усім, що таки слід вірити, приймати участь і реєструватись", – розповіла пані Олена.

 Анжела Дзінзюра