23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Учасники АТО з Кіровоградщини поїхали на відпочинок до Буковелю

СУСПІЛЬСТВО

Учасники АТО з Кіровоградщини поїхали на відпочинок до Буковелю

IMG 20181112 134148 712

Днями група учасників АТО з  Кіровоградщини відправилась на відпочинок до найбільшого гірськолижного курорту України «Буковель».

«Наші захисники заслуговують на гідний відпочинок із хорошими європейськими умовами у кращому курорті країни. Сподіваюся, що дружня атмосфера,  свіже повітря та краса навкруги сприятимуть їм у відновленні сил  та поповненні запасів енергії», – зазначив очільник УКРОПу Кіровоградщини Михайло Бєжан.

Серед відпочиваючих – демобілізовані учасники АТО та чинні військові. Вони проведуть на курорті весь цей тиждень.

IMG 20181113 131918 164