СУСПІЛЬСТВО
Учасники АТО з Кіровоградщини поїхали на відпочинок до Буковелю
- Останнє оновлення: 14 листопада 2018

Днями група учасників АТО з Кіровоградщини відправилась на відпочинок до найбільшого гірськолижного курорту України «Буковель».
«Наші захисники заслуговують на гідний відпочинок із хорошими європейськими умовами у кращому курорті країни. Сподіваюся, що дружня атмосфера, свіже повітря та краса навкруги сприятимуть їм у відновленні сил та поповненні запасів енергії», – зазначив очільник УКРОПу Кіровоградщини Михайло Бєжан.
Серед відпочиваючих – демобілізовані учасники АТО та чинні військові. Вони проведуть на курорті весь цей тиждень.

