СУСПІЛЬСТВО
Через незрозумілі дії працівників «Кіровоградгазу» в одному із житлових будинків температура не перевищує п’яти градусів тепла
- Останнє оновлення: 14 листопада 2018
В обласному центрі працівники ВАТ «Кіровоградгаз» задля заміни лічильників відімкнули мешканців будинку по провулку Госпітальному від газопостачання.
Про це повідомила господарка помешкання Світлана Кадигроб.
«Від’єднали та зазначили, що потрібно чекати два-три тижні. Ми викликали комісію. Вони приїхали у понеділок, 11 листопада, та замість того, аби підключити нас до мережі, знайшли інші порушення. Будинку 19 років і раніше під час перевірок порушень вони не бачили. Я просила підключити газ, адже тут мешкає однорічна дитина, а в будинку не більше 5 градусів», – обурюється діями газівників жінка.
Канал «Кіровоград»
