СУСПІЛЬСТВО
Забезпечити життєдіяльність насалених пунктів Кіровоградщини у зимовий період мають місцеві влади
- Останнє оновлення: 15 листопада 2018
Сьогодні на часі питання планового забезпечення життєдіяльності населених пунктів у зимовий період.

На цьому перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко наголосив під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася у режимі он-лайн за участі керівників усіх територій області.
«Сніг не означає, що повинен бути припинений рух. Рух має бути постійно забезпеченим, вулиці – вчасно розчищатись та посипатись. Це задача комунальних служб та місцевих органів влади», – зазначив посадовець та протокольно доручив керівникам територій вжити максимум заходів аби забезпечити життєдіяльність населених пунктів на випадок несприятливих погодних умов.
