СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: патрульна поліція та міськрада – єдина команда, яка працює на благо міста
- Останнє оновлення: 19 листопада 2018
Сьогодні, 19 листопада, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович наголосив, що патрульна поліція та міськрада – команда, яка разом працює на благо міста.
«Патрульна поліція найперша бачить пориви по місту. Вони мають повідомляти міськраду одразу. Ми – партнери. Чим швидше ми нейтралізовуватимемо аварії, тим більше буде порядку в місті», – зазначив очільник міста.
