СУСПІЛЬСТВО
Управління ЖКГ у Кропивницькому очолить Тетяна Савченко
- Останнє оновлення: 27 листопада 2018

Відсьогодні Віктор Кухаренко більше не очолює головне управління житлово-комунального господарства обласного центру.
Він був звільнений за власним бажанням. Про це заявив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час другого засідання тринадцятої сесії міської ради.
Поки що питаннями ГУ ЖКГ міста опікуватиметься Тетяна Савченко, яку призначили т. в. о. начальника управління.
