СУСПІЛЬСТВО
Аварійники Кропивницького намагаються повернути тепло містянам
- Останнє оновлення: 28 листопада 2018
Як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства міської ради, аварійно-ремонтні бригади ДП «Кіровоградтепло» значно скоротили перелік об’єктів, що залишаються без тепла.
Станом на ранок, 28 листопада, ремонтникам теплогенеруючого підприємства залишається ліквідувати одну аварію і мешканці багатоповерхівки по вулиці Пацаєва, 1/3 (ОЖСК) та студенти і викладачі ПТУ №8 отримають довгоочікуване тепло.
Ще в одному житловому будинку по вулиці Вокзальній, 17 батареї залишаються холодними через порив у внутрішньобудинковій мережі: тут працюють слюсарі ЖЕО №1.
Комунальне підприємство «Теплоенергетик» працює без аварій і підтримує стабільний режим роботи котелень і мереж.
