СУСПІЛЬСТВО
19 грудня у Кропивницькому працюватиме резиденція Святого Миколая
- Останнє оновлення: 06 грудня 2018
Головну ялинку Кропивницького планується встановити на площі Героїв Майдану до 14 грудня, а її відкриття пройде 19 грудня, у день Святого Миколая.
Про це повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець.
«Святкування розпочнеться о 16.30 на площі перед міською радою, тут проходитиме вже традиційна акція «Прикрась ялинку з Миколаєм». Учні всіх шкіл Кропивницького прикрашатимуть ялинки, що ростуть біля міської ради, власноруч виготовленими яскравими іграшками та гірляндами. А на площі Героїв Майдану буде працювати резиденція Святого Миколая. Усі малюки, які підготують та розкажуть йому віршик, отримають солодкі подарунки», - поінформувала посадовець.
