01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині продовжують купувати житло за кошти держбюджету

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині продовжують купувати житло за кошти держбюджету

У 2018 році Кіровоградщина отримала кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у сумі 13 мільйонів 929 тисяч гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. 

06 7

Про це було повідомлено під час засідання комісії щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з держбюджету під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Лобанової.

Кошти розподілено між районними і міськими бюджетами на придбання трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу та 48 житлових об’єктів для дітей-сиріт або повнолітніх осіб з їх числа. Більшість квартир і будинків із зазначеного переліку уже придбано.

Цього разу на розгляд комісії надійшло 24 пропозиції від дванадцяти територій області стосовно придбання 23 квартир (або будинків) для дітей-сиріт і осіб з їх числа та 1 будинку для ДБСТ.

Комісія дала дозвіл на придбання житла для дітей сиріт або осіб з їх числа за пропозиціям міст Кропивницький (4 об'єкти), Знам'янка (1 об'єкт), Олександрія (2 об'єкти) та селища Нова Прага (1 об'єкт). 

Також буде придбано житло за пропозиціями районів: Онуфріївського (2 об'єкти), Долинського (4 об'єкти), Кропивницького (3 об'єкти) та по 1 об'єкту за пропозиціями Бобринецького, Добровеличківського і Знам'янського. Підтримано пропозицію щодо придбання 1 житлового приміщення для дитячого будинку сімейного типу в Олександрійському районі.

http://www.kr-admin.gov.ua