СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому пройшла громадська акція проти насильства (ФОТО)
- Останнє оновлення: 07 грудня 2018

Сьогодні, 7 грудня, мешканці Кропивницького взяли участь у флешмобі «Я проти насильства», який організувала ГО «Текриторія успіху».

Усім, хто забажав долучитися до акції, пропонували сфотографуватися із табличкою «Я проти насильства» та дарували повітряні кульки.
Світлини викладуть на сторінку організаторів у соціальних мережах.
«Мета цієї акції – привернути увагу широких верств населення до проблеми не лише фізичного, а й психологічного, економічного домашнього і гендерно-орієнтованого насильства», – про це повідомила директорка громадської організації Інга Дудник.


