СУСПІЛЬСТВО
Андрій Райкович: Теплове господарство Кропивницького має бути модернізоване
- Останнє оновлення: 10 грудня 2018
Сьогодні, 10 грудня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів тематичну апаратну нараду, присвячену опалювальному сезону.
Очільник міста доручив своїм заступникам Олександру Мосіну, Олександру Вергуну та керівництву управління освіти, охорони здоров'я іі департаменту економіки долучитися до модернізації теплового господарства міста.
«Залучайте як українських, так і іноземних інвесторів. Ми не можемо так далі жити: аварії, старе обладнання – це все не на користь розвитку міста», – наголосив Андрій Райкович.
