СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині під час гасіння пожежі врятували двох громадян
- Останнє оновлення: 13 грудня 2018
Учора, 12 грудня, о 13:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому багатоквартирному житловому будинку по вул. Г. Усика м. Олександрія.

Як з’ясувалося на місці події, в одній із квартир будинку горіли речі домашнього вжитку та зайнялося ліжко, повідомили у прес-службі У ДСНС в області.
У квартирі перебували двоє чоловіків – 1961 та 1992 р.н., яких врятували від загибелі бійці 2-ого Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія та передали медикам. Травм громадяни не зазнали, від госпіталізації відмовились.
