25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Очільника Кіровоградщини просили про сприяння у погашенні боргу, надання допомоги на лікування, вирішення проблем у сфері профтехосвіти

СУСПІЛЬСТВО

Очільника Кіровоградщини просили про сприяння у погашенні боргу, надання допомоги на лікування, вирішення проблем у сфері профтехосвіти

1212180203

Під час особистого прийому голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка до нього з проблемними питаннями звернулися жителі обласного центру та Знам'янського району.

Проблеми заявників – різнопланові: погашення пенсійного боргу, надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення проблем у сфері профтехосвіти та громадського транспорту.

Так, житель Знам'янського району, ліквідатор аварії на ЧАЕС просив прискорити виконання рішення суду щодо погашення заборгованості по пенсійних виплатах. 

З проханням надати матеріальну допомогу на проведення операції в столичному інституті онкології звернулася кропивничанка. Голова облдержадміністрації зазначив, що в неї є можливість отримати фінансову допомогу на лікування від депутатів обласної ради та з благодійного фонду. Усі необхідні роз’яснення заявниці надали.

Ще одна жителька обласного центру попросила відновити зупинку тролейбусу в районі одного із найбільших торгівельних центрів міста. 

Колективне звернення від профспілки одного із професійно-технічних навчальних закладів Кропивницького стосувалося фінансових питань (розмірів надбавок викладачам, своєчасності виплати стипендії учням, коштів на харчування дітей пільгових категорій тощо). Працівники училища, яке фінансується з міського бюджету, попросили розглянути можливість переведення закладу на фінансування з обласного бюджету. Голова облдержадміністрації повідомив, що ця пропозиція буде розглянута за участі представників міськради та депутатів обласної ради. Сергій Кузьменко також зазначив, що відповідне рішення можна ухвалювати лише після проведення консультацій, адже воно має бути зваженим і підкріпленим фінансово.

http://www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2018/12121802.html