25червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Через пасивність боржників ДП «Кіровоградтепло» може залишиться без номінацій на газ уже у січні

СУСПІЛЬСТВО

Через пасивність боржників ДП «Кіровоградтепло» може залишиться без номінацій на газ уже у січні

630 360 1484245799 8646

Керівництво ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» просить своїх споживачів – мешканців Кропивницького терміново погасити наявну заборгованість.

«Рівень розрахунків  мешканців  міста  протягом жовтня-листопада нинішнього року  є   критично низьким   і становить  –  1 %», – йдеться у зверненні.

Станом на 12 грудня 2018 року населення міста з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 73,6  мільйона гривень.

Якщо   ситуація  щодо   неплатежів   не буде урегульована найближчим часом, місто  гарантовано  матиме  проблеми із теплопостачанням уже на початку 2019 року через відсутність номінацій на природний газ.   

У ДП наголошують, що користувачі субсидій зобовязані систематично вносити щомісячну сплату вартості фактично спожитої  послуги з теплопостачання з урахуванням розміру  призначеної  субсидії, відповідно до п. 22 постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.1995 р. № 848 (зі змінами).  

Накопичуючи заборгованість з обов’язкового платежу  субсидіанти  ризикують втратити субсидії, адже підприємство щомісячно надає інформацію до органів соціального захисту щодо стану розрахунків у частині обов’язкового платежу.   

Споживачі, які отримали право  на розстрочення платежів на послуги теплопостачання відповідно до укладених договорів реструктуризації,  мають дотримуватися платіжної дисципліни щодо обов’язкової щомісячної оплати  визначених нарахувань.

Юридичний відділ підприємства уже  подав  позови до суду щодо невиконання  окремими споживачами умов договорів реструктуризації заборгованості.  

Довідково: сплатити заборгованість без комісійного збору споживачі підприємства можуть безпосередньо в касі абонентного відділу  з  понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 ( у п’ятницю до 16.00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова ) 23/16 (2 поверх).

Телефони для довідок : 56-15-02, 56-15-19.