СУСПІЛЬСТВО
Очільник Кропивницького обурений поведінкою представників апарату міської ради
- Останнє оновлення: 17 грудня 2018
Сьогодні , 17 грудня, під час щопонеділкової апаратної наради очільник Кропивницького Андрій Райкович порушив питання щодо неетичної поведінки посадовців міської ради.
«Якщо повз міського голову проходять працівники апарату і не вітаються, то яке буде ставлення до простих людей, котрі приходять сюди задля вирішення надзвичайно важливих питань. Це – прояв безкультур’я та невихованності», – зазначив Андрій Райкович.
Він дав доручення провести бесіди у кожному структурному підрозділі установи з цього питання.
