СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому з днем Святого Миколая вітали дітей загиблих учасників АТО
- Останнє оновлення: 20 грудня 2018
Учора, 19 грудня, міський голова Кропивницького Андрій Райкович привітав зі святом Святого Миколая дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО, зникли безвісти або опинились у полоні.

У Кропивницькому 38 таких синів і доньок. Кожному з них міський голова вручив святкові подарункові набори солодощів та м’які іграшки – символи 2019 року.
"Ви так підросли за цей рік! Ми завжди раді вас бачити, щасливі відзначати разом з вами зимові свята. Запрошуємо вас сьогодні на площу Героїв Майдану, там вже працює ціла резиденція Святого Миколая. Я щиро хочу привітати вас, ваших мам зі святом, нехай Новий Рік та Різдво прийдуть до нас з миром, добром та гарним настроєм", – зауважив Андрій Райкович.


