СУСПІЛЬСТВО
Батьки вихованців дитячих будинків сімейного типу Кіровоградщини отримали відзнаки від очільника області
- Останнє оновлення: 20 грудня 2018
Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко побував у Бережинській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів Кропивницького району на святі «Вогнище родинне».

Урочистості влаштували з нагоди Дня Святого Миколая для дітей та батьків-вихователів чотирьох дитячих будинків сімейного типу, які проживають у Бережинці.
«Я бажаю усім вам гарного дитинства. А воно обов’язково саме таким у вас і буде, бо у вас є тата і мами, які дуже вас люблять. Дякую батькам-вихователям за турботу про дітей. У вас дуже велике серце. Бажаю здоров'я вам і вашим дітям та миру в нашій країні», – наголосив очільник ОДА.

Сергій Кузьменко вручив спільні відзнаки райради та райдержадміністрації Кропивницького району батькам-вихователям ДБСТ Наталії та Станіславу Бевзі, Анжелі та Миколі Кучеренкам, Любові та Едуарду Нечепоренкам та родині Ірини Чікалової. Діти отримали солодощі.
http://www.kr-admin.gov.ua
