СУСПІЛЬСТВО
Вихованці школи-інтернату Кіровоградщини зустріли посланців Святого Миколая
- Останнє оновлення: 20 грудня 2018

У прихожан Свято-Володимирської парафії Української православної церкви Кропивницького вже стало традицією щороку на свята відвідувати з подарунками вихованців Рівнянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.
Цьогоріч гості завітали до їхньої оселі не лише зі смаколиками, а ще й із гарними і теплими подарунками. Дівчата та хлопці закладу окрім інших сюрпризів отримали чудові зимові шапки від Святого Миколая.
