23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому проінспектували медичні заклади та презентували обладнання

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому проінспектували медичні заклади та презентували обладнання

16948 368x264 2

Сьогодні, 22 грудня,  міський голова Кропивницького Андрій Райкович взяв участь в робочій поїздці голови ОДА Сергія Кузьменка медичними закладами обласного центру.

Під час поїздки посадовці оглянули нове сучасне обладнання, закуплене для відділень інтенсивної терапії, ендоскопічного відділення та перинатального центру, що в обласній лікарні. У кардіодиспансері члени робочої групи ознайомились з роботою катетеризаціної лабораторії, а в онкодиспансері – перевірив, як модернізували операційний блок, інформує прес-служба міської ради.

Андрій Райкович зауважив, що велика робота в напрямку розвитку медицини проводиться і в Кропивницькому. Наступного року на галузь охорони здоров’я буде спрямовано 10 % всього бюджету міста.

"Наступного року ми плануємо розробити проектно – кошторисну документацію хірургічного блоку лікарні швидкої медичної допомоги, МСЧ №19, яка має перетворитися в повноцінну міську лікарню. У пріоритеті залишається також також осучаснення дитячої поліклініка по вулиці Шевченка. Але, для того, щоб почати відновлення цих закладів треба спочатку зробити якісний проект, і саме з цього ми почнемо", –наголосив очільник міста.

16947 368x264 2

16951 368x264 2