СУСПІЛЬСТВО
В Олександрії затримали незаконних лісорубів
- Останнє оновлення: 24 грудня 2018
В Олександрії затримали незаконних лісорубівУ Новофіліпіївському мікрорайоні на території колишнього заводу залізобетонних виробів поліція виявила чотирьох людей із бензопилами та дровами.

Про це повідомляє сайт “Моя Олександрія”.
Бригада з чотирьох людей знищила 16 акацій.
За незаконну вирубку зелених насаджень порушникам світить притягнення до кримінальної відповідальності від штрафу до трьох років позбавлення волі.
