СУСПІЛЬСТВО
В обласному центрі посилять профілактичну діяльність інспекторських служб
- Останнє оновлення: 03 січня 2019
У Кропивницькому посилять профілактичну діяльність інспекторських служб. Про це йшлося під час апаратної наради.
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович порадив управлінню ЖКГ написати звернення до підприємства «Кіровоградгаз» з вимогою посилити контроль за газовими установками в обласному центрі, інформує прес-служба міськради.
«Ви бачите, чуєте, читаєте, скільки надзвичайних ситуацій, пов'язаних із недбалістю та недотриманням правил безпеки. В біду потрапляють цілі родини, десятки сімей. Надто велику ціну платимо за недбалість. Тому керівникам ЖЕО треба посилити контроль та не пускати невідомих людей до димоходів. Це безпека наших громадян», – наголосив очільник міста.
