СУСПІЛЬСТВО
Швидкі шахи: у Кропивницькому пройшов новорічний турнір
- Останнє оновлення: 03 січня 2019
З 22 по 30 грудня у шаховому клубі “Гамбіт” проходив міський новорічний турнір зі швидких шахів.

Про це повідомляє міська рада міста.
Участь у змаганнях взяли 23 шахісти.
Перша гучна сенсація сталася вже у другому турі, коли Станіслав Грищенко білими фігурами зумів перемогти Майстра спорту України Богдана Баська.
Здобувши 7 перемог, 2 нічиї та не зазнавши жодної поразки, Іван Ковальчук заслужено посів перше місце у загальному заліку серед чоловіків.
Срібну медаль завоював Станіслав Грищенко. Бронзовим призером став Богдан Басько.Серед юнаків переміг Костянтин Криворог. Срібну медаль виборов Ярослав Петринський. Третім став Іван Логвінов.
У заліку ветеранів боротьба за призові місця тривала до останнього туру.
У підсумку золоту нагороду завоював Аркадій Аскері. Друге місце посів Юрій Дурач. Бронзовим призером став Станіслав Шакарян.
