СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому залишилося в живих лише троє фронтовичок, котрі визволяли обласний центр
- Останнє оновлення: 08 січня 2019
В обласному центрі, із тих, хто визволяв місто від гітлерівських окупантів, залишилося лише троє.
Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час урочистостей у міськраді з нагоди визволення обласного центру від нацистів.
«Марія Петрівна Майданюк, Валентина Семенівна Довженко, Валентина Михайлівна Крангач. Дякуємо і низький Вам уклін!», – привітав фронтовичок від імені влади посадовець.
http://www.kr-rada.gov.ua
