24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Леся Нестройна: Закохані Кропивницького не хочуть витрачати час на тридцятиденне очікування

СУСПІЛЬСТВО

Леся Нестройна: Закохані Кропивницького не хочуть витрачати час на тридцятиденне очікування

У Кіровоградській області впродовж минулого року офіційно зареєстрували свої стосунки 4403 закоханих пари, з них 536 – надали перевагу одруженню за пришвидшеною процедурою в рамках проекту «Шлюб за добу».

09 8

Про це повідомив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

За словами посадовця, із кожним місяцем сервіс реєстрації стосунків за скороченим варіантом набирає серед наречених все більшої популярності.

Факт підвищення попиту на шлюби за скороченою процедурою підтверджує і науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи обласного художнього музею Леся Нестройна, яка особисто проводить церемонії для закоханих.

«Популярність сервісу зростає, а це свідчить про те, що все більше людей хоче якомога скоріше отримати документи про реєстрацію стосунків і не витрачати час на даремне 30-денне очікування. Одружуються різні за віком пари. Трапляються і зовсім юні наречені, і люди похилого віку. Останніх, до речі, часто до подібного кроку підштовхують онуки», – зазначила Леся Нестройна.

Нагадаємо: наразі одружитися за пришвидшеною процедурою на Кіровоградщині можна лише в Кропивницькому та Олександрії. 

Аби дізнатися детальнішу інформацію, слід звернутися до відділів державної реєстрації актів цивільного стану:

1. Кропивницький міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Адреса: пров. Декабристів, 10, м. Кропивницький. Телефон: (0522) 22-48-26; (0522) 22-59-46.

2.  Олександрійський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Адреса: вул. 6-го грудня, 138, м. Олександрія. Телефон: (0235) 7-69-03.

http://www.krjust.gov.ua/news