24червня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Мешканцям Кіровоградщини у далеку дорогу варто взяти запас гарячих напоїв та додатковий теплий одяг

СУСПІЛЬСТВО

Мешканцям Кіровоградщини у далеку дорогу варто взяти запас гарячих напоїв та додатковий теплий одяг

За даними Укргідрометцентру, найближчим часом на території Кіровоградської області – погіршення погодних умов: сильний сніг, налипання мокрого снігу, ожеледиця, місцями – дощ.

5350491000526

У зв’язку з цим, поліцейські закликають громадян потурбуватися про свою безпеку. За можливості, залишатися вдома, утриматися від поїздок на власному автотранспорті, радять у секторі комунікації поліції Кіровоградської області

У разі, якщо все-таки необхідно вирушити в дорогу, варто взяти з собою запас гарячих напоїв та про всяк випадок додатково теплий одяг.

Обов’язково мати при собі заряджені мобільні телефони, аби у разі потреби можна було звернутися за допомогою до екстрених служб та повідомити родичам про місце знаходження.

Варто уважно ставитися до всіх інших учасників дорожнього руху, не залишатися байдужими до тих, хто потрапив у складну ситуацію.

Принагідно поліцейські звертаються до керівників транспортних компаній із проханням обмежити виїзди великогабаритного і вантажного транспорту, адже у зв’язку з негодою рух шляхами області може бути ускладненим.