СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому на час снігопаду містян закликають прибрати приватний транспорт з узбіч
- Останнє оновлення: 11 січня 2019

Після обіду працівники КП "Універсал 2005" почали посипати дороги обласного центру.
Уночі, за словами директора підприємства Віктора Панішка, вся наявна на підприємстві техніка виїде на розчистку вулиць від снігу. Про це повідомили в прес-службі міськради.
"Працюватимемо за традицією вночі, коли на вулицях вже не буде жвавого руху транспорту. Ми знову просимо власників машин не лишати їх на узбіччях, щоб наша техніка могла нормально працювати та якісно прибрати місто", – повідомив Віктор Панішко.
