21серпня2019

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО 12 юніорів із Кіровоградщини отримають призи від ЮніорБанку

СУСПІЛЬСТВО

12 юніорів із Кіровоградщини отримають призи від ЮніорБанку

ПриватБанк  шляхом випадкової комп’ютерної вибірки визначив 350 переможців першого етапу акції ЮніорБанку та Mastercard, головний приз якої – подорож до Legoland у Німеччині для всієї  родини.

Серед щасливців – 12 юніорів із Кіровоградщини, які зареєструвались на сайті та розрахувалися Карткою Юніора у торговельно-сервісній мережі.

Lego-чашки отримають Катерина Сергієнко (Кропивницький), Владислава Подкользіна (Кропивницький), Ганна Грановська (Кропивницький), Софія Ковальова (Кропивницький), Любов Ганжа (Кропивницький). Сумки отримають Гайворонська Олена (Олександрія), Микита Ковтун (Кропивницький), Андрій Ніпка (Новоукраїнка), Валерія Бутиш (Новоархангельськ), Анна Гончаренко (Кропивницький).  Наплічники матимуть   Костянтин Доска (Бобринець) та Тимур Ахметов (Кропивницький).

“Акція триватиме до 28 лютого цього року, тому ще є час і шанси на перемогуГоловне - взяти участь, і приз обов’язково знайде свого щасливого власника. Один маленький крок може здійснити мрію усієї сім’ї”, – стверджує керівник ЮніорБанку на КіровоградщиніВікторія Подкладенко.

Найкрутіша акція для дітей дарує не лише незабутню подорож до світу Lego для родини до 4 осіб. Окрім головного призу щомісяця до кінця акції розігруватимуться заохочувальні призи – 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 наплічників.

Учасниками акції можуть стати діти 6-17 років – власники Картки Юніора Mastercard. Умовою участі в акції є мінімум один розрахунок у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті), а кожен наступний чек збільшуватиме шанс на перемогу.

“Досі не маєте Картки Юніора?  Зовсім не проблема. Отримати її можна безкоштовно у будь-якому відділенні ПриватБанку. До речі, оформити її можуть батьки самостійно, без присутності малечі. Слід лише взяти свідоцтво про народження дитини, довідку ІПН (обов’язково для дітей з 14 років) чи електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років)”, – додає пані Вікторія.

Анжела Дзінзюра