СУСПІЛЬСТВО
Андрій Райкович закликав Екостайл активізувати вивезення сміття з приватного сектора
- Останнє оновлення: 28 січня 2019
За період негоди в обласному центрі накопичилося чимало не вивезеного сміття.
На цьому сьогодні, 28 січня, під час щопонеділкової апаратної наради наголосив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
"ТОВ “Екостайл”, активізуйте вивезення сміття з приватного сектору та великих мікрорайонів міста, забезпечте прибирання контейнерних майданчиків. Керівники районів, тісніше працюйте з головами квартальних комітетів, з активами територій щодо прибирання снігу біля будинків і на околичних вулицях", – зазначив очільник міста.
Він додав, що долати снігові замети, розчищати околиці можть і депутати, які мають транспортні ресурси і певні можливості, і керівники промислових підприємств, і приватний бізнес.
