СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький міський голова насварив перевізників і поспівчував їм
- Останнє оновлення: 28 січня 2019

Управління розвитку транспорту та зв’язку має активніше співпрацювати з перевізниками та поставити перед ними суворі вимоги щодо технічної підготовки громадського транспорту перед його випуском на лінію.
Під час сьогоднішньої апаратної наради таке завдання поставив міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він зауважив, що розуміє складність пересування маршруток засніженими дорогами, в умовах постійного снігопаду, проте ситуація, коли у громадського транспорту відпадають на ходу колеса, є неприпустимою, адже це – небезпечно для для громадян, йдеться на сайті міськради.
Водночас очільник міста визнав праведливими зауваження і від перевізників щодо погано прочищених кінцевих зупинок.
"Прибирання кінцевих зупинок транспорту, як і зупинок узагалі, має бути нормою", – переконаний Андрій Райкович.
