СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині громадян попереджають про небезпеки на кризі
- Останнє оновлення: 30 січня 2019

Перепади температур роблять лід тонким і крихким. У такі періоди виходити на замерзлі водойми дуже небезпечно.

Для того, щоб уникнути нещасних випадків, працівники управління ДСНС в області та підпорядкованих підрозділів постійно проводять профілактичну роботу, поінформували у відмчій прес-службі.
Так, у селищах Новгородка та Олександрівка рятувальники районних підрозділів У ДСНС в області поспілкувались з місцевими жителями про безпеку на кризі. Громадянам розповіли, як визначити товщину льодового покриву за кольором, яка товщина є безпечною для однієї людини, а коли можна виходити й цілою групою, при якій товщині безпечно влаштовувати ковзанку або грати в хокей, яка відстань між лунками є безпечною для кількох рибалок та коли можна влаштовувати переправу. Під час спілкування з громадянами було наголошено і на таких питаннях, як порятунок та надання допомоги тому, хто раптом провалився під лід. Називались і способи перевірки міцності криги, оскільки рибалки часто не надають цьому належного значення і йдуть на невиправданий ризик, покладаючись на удачу. На завершення спілкування любителям зимової риболовлі й перехожим було надано застережні листівки.

