СУСПІЛЬСТВО
ОКВП «Дніпро-Кіровоград» отримало додаткове фінансування з обласного бюджету
- Останнє оновлення: 30 січня 2019
У Кропивницькому провели позачергове засідання обласної ради, проведення якого ініціювала облдержадміністрація. Депутати ухвалили низку важливих змін до обласного бюджету на понад 260 мільйонів гривень.

Один із напрямів, на який буде спрямовано ресурс обласного бюджету - стабілізація роботи ОКВП «Дніпро-Кіровоград».
Дефіцит коштів на підприємстві виник у зв’язку зі змінами у законодавстві щодо нових правил продажу електроенергії.
За рахунок додаткового фінансування буде покрита різниця в тарифах, що дозволить не підвищувати ціну на послуги водопостачання і водовідведення до рівня економічно обґрунтованої.
