СУСПІЛЬСТВО
Кропивничани не платитимуть за газ більше, ніж споживають
- Останнє оновлення: 31 січня 2019
Кабмін України встановив норму споживання природного газу для помешкань без лічильників у розмірі 3,29 кубометра на місяць.
Про це йдеться у сюжеті Каналу «Кіровоград».
Цифри повернулися до тих, що були до кінця листопада минулого року. Тоді норму підвищили, і за грудень платіжки надійшли з втричі більшими нарахуваннями.
«Уряд розуміє, що це втричі більше, ніж люди споживають. Я наголошую на тому, що ми повертаємося до норми 3,29», - наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
За інформацією міністр енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, усі додаткові нарахування, які відбулися останнім часом, на сьогоднішній день є недійсними.
Кабмін також порекомендував Нафтогазу забезпечити українців газовими лічильниками.
