23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивничани не платитимуть за газ більше, ніж споживають

СУСПІЛЬСТВО

Кропивничани не платитимуть за газ більше, ніж споживають

30 5Кабмін України встановив норму споживання природного газу для помешкань без лічильників у розмірі 3,29 кубометра на місяць.

Про це йдеться у сюжеті Каналу «Кіровоград».

Цифри повернулися до тих, що були до кінця листопада минулого року. Тоді норму підвищили, і за грудень платіжки надійшли з втричі більшими нарахуваннями.

«Уряд розуміє, що це втричі більше, ніж люди споживають. Я наголошую на тому, що ми повертаємося до норми 3,29», - наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За інформацією міністр енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, усі додаткові нарахування, які відбулися останнім часом, на сьогоднішній день є недійсними.

Кабмін також порекомендував Нафтогазу забезпечити українців газовими лічильниками.