СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: рятувальники дістали з погреба жінку, якій раптово стало зле
- Останнє оновлення: 31 січня 2019
Днями рятувальники отримали повідомлення, що 58-річній жінці раптово стало погано, коли вона перебувала у погребі, та потрібна допомога, щоб дістати хвору на поверхню.
Про це повідомляє прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області.
Бійці за допомогою пожежного ременя з карабіном витягли жінку з погреба та передали медичним працівникам, які діагностували у жінки інсульт та доправили до лікарні.
