СУСПІЛЬСТВО
Мисливці Кіровоградщини отримали дозвіл на запланований відстріл диких тварин
- Останнє оновлення: 01 лютого 2019
У минулому році в Олександрійському районі зафіксовано 14 випадків ураження тварин сказом.
Через це, мисливці Кіровоградщини отримали дозволи від управління лісового господарства на запланований відстріл хижаків у лютому та березні.
Разом із мисливцями під час відстрілу працюватимуть екологи та ветеринари. Вони будуть проводити аналізи, оскільки необхідно визначити обсяги ураження сказом диких тварин і зрозуміти наскільки ефективним було використання протисказних засобів у інших районах області.
Відстріл необхідний, бо на думку спеціалістів треба скоротити популяцію диких тварин, відрегулювати міграцію та захистити травоїдних тварин від знищення.
