СУСПІЛЬСТВО
Олег Краснокутський: Кожен майданчик у Кропивницькому має бути облікований і перебувати під опікою
- Останнє оновлення: 02 лютого 2019
Два дитячих і один спортивний майданчики, зведені у селищі Новому за програмою «Громадський бюджет» у 2018 році передані у власність територіальної громади селища.
Відповідне рішення прийняла міська рада на своєму першому засіданні чотирнадцятої сесії у четвер, 31 січня, інформує прес-служба міської ради.
"Відтепер у майданчиків є господар, а значить їх утримання буде належним, а санітарний стан і благоустрій прилеглої території – задовільним. Ми передаємо у власність громади селища спортмайданчик по вулиці Металургів, 10 і два дитячих майданчики за адресами: вулиця Металургів, 18 та 36", – зазначила заступниця начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкасська.
Про необхідність повної інвентаризації усіх дитячих і спортивних майданчиків заявив під час сесії депутат Олег Краснокутський. За його словами, у місті є величезна кількість таких майданчиків, але більшість з них безгосподарні.
"Такого не має бути. Адже це, перш за все, питання безпеки для дітей, які граються тут, чи займаються спортом. Тому необхідно, щоб кожен майданчик у Кропивницькому був облікований і перебував під опікою", – наголосив депутат Олег Краснокутський.
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович протокольно доручив опрацювати це питання у найстисліші терміни.

