СУСПІЛЬСТВО
Кропивничанин гідно представив область на Всеукраїнському чемпіонаті з самбо
- Останнє оновлення: 04 лютого 2019
У Херсоні пройшов чемпіонат України з самбо серед юнаків 17-18 років.

Про це повідомляє міська рада міста.
У змаганнях взяли участь 287 учасників із 27 областей.
Вихованець комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3» Максим Білінський посів ІІІ місце у своїй ваговій категорії.
