23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: епізоотична ситуація в Олександрійському районі вимагає активний дій

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: епізоотична ситуація в Олександрійському районі вимагає активний дій

Днями Олександрійське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провело нараду за підсумками роботи за 2018 рік. 

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби в області.

Олександрійський район є благополучним щодо захворювання тварин на туберкульоз, лейкоз, сибірку. 

Планують приділити значну увагу недопущенню африканської чуми свиней на території району, провести щеплення великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби та коней проти сибірки, поголів’я птиці проти хвороби Ньюкасла.

Актуальним питанням визначили боротьбу зі сказом тварин. 

Начальник районного управління Станіслав Лум’яник зазначив, що вакцина наявна в достатній кількості, тож необхідно забезпечити проведення щеплень усього поголів’я котів та собак у районі.