СУСПІЛЬСТВО
Обережно, небезпека: на водоймах Кіровоградщини відмічається послаблення льодових явищ
- Останнє оновлення: 07 лютого 2019
На Кіровоградщині у зв’язку з підвищенням температурного режиму на водних об’єктах відмічається послаблення льодових явищ.
Про це повідомляє Управління ДСНС України у Кіровоградській області та попереджає, що вихід на лід небезпечний.
