СУСПІЛЬСТВО
Водіїв Кіровоградщини, які порушують правила дорожнього руху, фіксуватимуть на TruCAM
- Останнє оновлення: 13 лютого 2019
11 лютого інспектори управління патрульної поліції в Кіровоградській області почали фіксувати перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів за допомогою приладу TruCAM.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Зараз пристрій використовується лише на автодорозі М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине) між 4-им та 39-им кілометром.
Правоохоронці очікують збільшення кількості TruCAM-ів.
У місцях використання таких приладів будуть встановлені дорожні знаки, які попереджатимуть водіїв про фото-, відеофіксування порушень ПДР.
“Наша головна мета — попередити можливі негативні наслідки, пов’язані з перевищенням допустимої швидкості руху транспорту. Адже основною причиною ДТП на Кіровоградщині є саме недотримання водіями безпечної швидкості руху”, — йдеться у повідомленні.
