23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: в обласному управлінні ДСНС діє «гаряча лінія» з питань протидії корупції

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: в обласному управлінні ДСНС діє «гаряча лінія» з питань протидії корупції

Якщо Ви стали свідком неправомірних дій співробітників У ДСНС Кіровоградщини, телефонуйте до сектору з питань запобігання та виявлення корупції управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

373 273 39

Сектор створений з метою забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов'язаних з виконанням їх службових обов'язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів, спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об'єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них, , поінформували у відомчій пре-службі.

Довідково:  про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб управління ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою: 25015 м. Кропивницький, вул. Шевченка, 3, а також за робочим телефоном сектора з питань запобігання та виявлення корупції У ДСНС України у Кіровоградській області: (0522) 22-05-42, а також телефоном довіри  (0522) 22-98-52 та на «гарячу лінію» (0522) 22-06-85.