СУСПІЛЬСТВО
Кропивницький: жінку із маленькою дитиною не пустили до магазину
- Останнє оновлення: 18 лютого 2019
Сьогодні, 18 лютого, кропивничнка Ольга Бензар намагалася потрапити зі своїм маленьким сином до ательє, яке знаходиться в приміщенні магазину «Модистка».

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.
Із трудом піднявшись до магазину по поламаних східцях разом із дитячим візочком, Ольга почула від працівниці закладу, що та щойно прибрала і не збирається цього робити знов.
Аби зробити запис у книзі скарг, жінці довелося спочатку довго чекати на неї, а потім ще й вислухати багато неприємностей на свого адресу.
«Було дуже прикро, що мене із сином, якому 1 рік і 4 місяці, виставили на вулицю, начебто я прийшла із якоюсь собачкою», - йдеться у інформації.
