СУСПІЛЬСТВО
Учнів шкіл Кіровоградщини відправляють на вимушені канікули
- Останнє оновлення: 20 лютого 2019
Учнів шести класів двох шкіл Кропивницького відправили на вимушені канікули, аби не допустити подальшого поширення вірусних інфекцій у навчальних закладах.
Про це повідомила речниця Держпродспоживслужби області Наталія Шевченко.
«На вимушених канікулах перебувають чотири класи ЗОШ № 3 та два – ЗОШ № 35 Кропивницького. Також припинено заняття в одному класі Бобринецької ЗОШ № 5», – зазначила посадовиця.
Канал «Кіровоград»
