СУСПІЛЬСТВО
У день вшанування Героїв Небесної Сотні у Кропивницькому підняли новий червоно-чорний прапор (ФОТО)
- Останнє оновлення: 20 лютого 2019
Сьогодні, 20 лютого, у день вшанування Героїв Небесної Сотні у Кропивницькому, на площі перед міською радою, замінили червоно-чорний прапор на нове полотнище.

Цей стяг використовується поручі із прапором держави та є уособленням боротьби, опору і руху. Чорний колір символізує українську землю, а червоний – кров героїв, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України.



Старе полотнище, яке підняли 24 серпня 2016 року до річниці трагедії Іловайського котла, буде зберігатися у міській раді біля світлин загиблих героїв та поруч із портретом Почесного громадянина міста Семена Климовича Сороки, який завжди на всіх заходах був із ним у руках.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
