СУСПІЛЬСТВО
Небо Майдану: школярі Кропивницького взяли участь у музично-поетичному реквіємі (ФОТО)
- Останнє оновлення: 21 лютого 2019
Музично-поетичний реквієм «Небо майдану» пройшов вчора, 20 лютого, в обласній бібліотеці імені Чижевського у Кропивницькому.

Учні навчальних закладів обласного центру вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану.
Організаторами заходу виступили управління освіти міської ради міста Кропивницького та комунальний заклад «Станція юних техніків».
"У День Героїв Небесної Сотні ми увічнюємо велику людську громадянську та національну відвагу і самовідданість патріотів, силу духу й стійкість громадян, а також вшануємо подвиг тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності", – зазначила у вступному слові ведуча реквієму.


Перед школярами виступив учасник Майдану, відомий громадський активіст, волонтер, український патріот Микола Джоган та відомий бард, лауреат всеукраїнських пісенних конкурсів та фестивалів, лідер рок-гурту «Своя версія», учасник тих подій, волонтер Андрій Шульга.
Під час вечора-пам’яті учні навчальних закладів міста виконували музично-поетичні твори.
Учасники заходу вшанували пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
