23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому рятувальники зняли кота з високого дерева

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому рятувальники зняли кота з високого дерева

Вчора, 26 лютого, о 06:28 рятувальники отримали повідомлення, що в обласному центрі на вул. Чміленка кіт виліз на дерево на рівні 4-го поверху та не може самостійно злізти з нього. 

26771

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області.

Рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький по драбині дістались до кота та зняли його з дерева.