СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому рятувальники зняли кота з високого дерева
- Останнє оновлення: 27 лютого 2019
Вчора, 26 лютого, о 06:28 рятувальники отримали повідомлення, що в обласному центрі на вул. Чміленка кіт виліз на дерево на рівні 4-го поверху та не може самостійно злізти з нього.

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області.
Рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький по драбині дістались до кота та зняли його з дерева.
