СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині знищили три вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни
- Останнє оновлення: 27 лютого 2019
Вчора, 26 лютого, особовим складом групи піротехнічних робіт АРЗСП У ДСНС в області провели заходи по знищенню на підривному майданчику 3-х боєприпасів часів Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-служба У ДСНС у Кіровоградській області.
Небезпечні знахідки були виявлені за межами населених пунктів Кропивницького району, а саме: артснаряд калібру 152 мм був знайдений біля с. Ганнинське, а мінометна міна калібру 82 мм і артснаряд калібру 76 мм – поблизу с. Карлівка.
